![Başkan Gülsoy, Toprakkale ilçe toplantısına katıldı](https://www.osmaniyedenhaber.com/images/haberler/2022/11/baskan-gulsoy-toprakkale-ilce-toplantisina-katildi-1668607447.jpg)
Abone ol
AK Parti Osmaniye İl Başkanı Seydi Gülsoy, beraberinde il başkan yardımcıları ve ilçe koordinatörü ile birlikte; Toprakkale ilçe teşkilatının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katıldılar.
AK Parti Osmaniye İl Başkanı Seydi Gülsoy, beraberinde il başkan yardımcıları ve ilçe koordinatörü ile birlikte; Toprakkale ilçe teşkilatının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katıldılar.
Yorum Yazın